Jak wybrać idealne buty

plac zabaw
Jak powinien wyglądać szkolny plac zabaw?
Marzec 9, 2017
Show all

Jak wybrać idealne buty

Jak wybrać buty poprawnie
Znaleźć parę odpowiednie obuwie, wydaje się jedną prostą rzecz, ale wraz z pojawieniem się butów dla specjalizuje się wiele imprez i nowe rozwiązania technologiczne w materiałach i metodach produkcji, to już nie zawsze jest to prawda. Oto kilka pomysłów, które pomogą ci wybrać najlepsze do konkretnych potrzeb.Określa aktywność czym będziesz się zajmować, podczas gdy używasz swoje buty.Oczywiście, nie chcesz, kowbojskie, jeśli idziesz na plażę, ale z drugiej strony, sandały nie nadają się na pastwisku, pełna bydła. Oto ogólne zalecenia dla działalności w połączeniu z odpowiednim obuwiu:

Wygodne buty na płaskim obcasie

Wygodne buty na płaskim obcasie
Piesze wycieczki: niskie wyciąć lub do pracy, z podnoszeniem Sejf, dobre wsparcie dla kostki, podeszwa zwolenników i wystarczającego wsparcia, aby była obdarzona.Na świeżym powietrzu w chłodne dni: należy zwrócić uwagę na przyczepność nowego i rozważa izolacji i wodoodporny, zwłaszcza, jeśli chce się iść w śnieg lub lód w środku topi. Upewnij się, że były takiej wielkości, wystarczająco duży dla dobrej pary grube rajstopy. Może chcesz wziąć pod uwagę więcej pary skarpetek zamiast butów, izolacyjnych, bo w kilka warstw, zachowają swoje nogi cieplej, ale jeśli temperatura rośnie w ciągu dnia, możesz usunąć warstwę tak, że nogi nie transpiren zbyt.Sportowe: to szeregi najbardziej zróżnicowane butami, winda, wyznaczone dla prawie każdego rodzaju sportu, jak tenis, golf, koszykówka, piłka nożna, jazda na łyżwach, a nawet gry w kręgle, więc chyba lepiej by było porozmawiać ze sprzedawcą, ekspert sklep, aby znaleźć najbardziej wygodne dla konkretnych potrzeb.

Sukienka buty: tutaj styl może być głównym problemem, ale trzeba wziąć pod uwagę, ile wycieczka będzie zaangażowany w swoje plany i wybrać, które są wygodne. Dla mężczyzn, jak zwykle, buty czarne lub brązowe idą dobrze, z większością pytań lub suknie wieczorowe, ale panie pewnie będą chcieli znaleźć jeden kolor, a 2 Szuka , które zapewnią wystarczające wsparcie na wampirzyca. Nasze stopy są obciążenia przy każdym kroku, co dajemy, dzień za dniem, i wzrost stopy-to cud mechaniki, która działa jednocześnie jako pochłaniacz uderzenia, i mechanizm równoważenia, i mieć pewność, że go poparli pomoże zachować zdrowie.

Wyjściowe buty na wysokim obcasie

Myślisz, że na materiał, z którego wykonana jest podeszwa. Obuwie z miękkiej podeszwie, zazwyczaj ciszej i bardziej komfortowo, niż podeszwy twarde i sztywne. Niektóre z podeszwami, z bardzo ciężkimi będą świętować podłogi pokryte, jak i płytki winylowe, a w niektórych przypadkach, na przykład w warunkach szpitalnych, stukot stóp ciężkich może być irytujące dla ludzi w miejscu pracy, jak i dla pacjentów.Należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonane empeines. Większość butów jest tradycyjnie wykonane ze skóry, ale istnieje wiele odmian i rodzajów skóry, a każdy z nich ma swoje charakterystyczne cechy. Wszystkie kozic nie potrzebują blaskiem, jak to wymaga lakierowana skóra i bardzo eleganckie, mogą być wykonane ze skóry egzotycznych zwierząt, w tym skóry krokodyla lub strusia. Wiele ludzie chcą lub nie chcą korzystać z żadnych buty lub odzieży, produktów zwierzęcych, a także materiałów syntetycznych lub naturalnych włókien, będą swoje preferencje.

Wyjściowe buty na wysokim obcasie

Zmierz długość swojej stopy, tak, że butami ci calcen poprawnie.To znaczy, osiedlić się w długości i szerokości, i tu, nie ma zastępstwa dla pomocy sprzedawcy doświadczają. Nie wszystkie nogi pokrywają się i wiele osób uważa, że nogi nie są symetryczne, co może oznaczać nawet, sprzedam rozmiar różni się dla każdej nogi.Uważa, wysokość obcasa z najwyższą starannością. Obcasy butów kobiety często są wysokie, na tym, że wysokość będzie wyglądać bardziej stylowe i bardziej subtelne, ale jeśli osiąga się to kosztem komfortu, lub nawet zdrowie swoich nóg, nie może być mądry wybór.

Wybierz styl i typ butów, który cię interesuje, i pruébatelos w sklepie.Przednia oba, átate sznurówki, i stanąć z nimi w jednym momencie. Przenieś swoje palce, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca, aby nie były mocno dokręcone. Chodzi trochę wokół, aby mieć pojęcie o równowadze. Spójrz na nich krytycznie, aby zobaczyć, czy są one dobre dla ciebie. Dowiedz się opinia sprzedawcy i każdego znajomego, który może być acompañándote na wyjazdy na zakupy.Nie pozwól, że cena jest jedynym kryterium wyboru. Butom luksusowe hotele nie będą trwać tak długo, lub nie będą tak dobre dla twoich stóp, bo podczas gdy droższe, będą lepszej jakości.

Cena a jakość

Szew dwurzędowe na empeines, związków, zamkniętych z posiłkami, nity, wzmocnione i proces szycia Goodyear Welt-to wskaźniki dobrej pracy, lub wytrzymałe.Na przykład, jeśli cierpią z powodu juanetes, trzeba wybrać do nogi cienkie; jeśli twoje nogi szerzej niż zwykle wybierają szerokość specjalnego. Jeśli dokonasz zakupu w sklepie online-sprzedaży damskie, w przypadku wątpliwości w odniesieniu do ilości, to lepiej grzeszyć za przekroczenie, że za efekt.Na przykład, zaleca się, że ludzie z numerami pośrednie typu 38,5 wybierz 39, a nie 38. Zawsze lepiej umieścić szablony, że but był zbyt gęsty.Bierze pod uwagę również, uchwyt, która powinna być anatomicznej i elastyczne, aby osłabić odpowiednio masy ciała i utrzymać czasie wycieczki komfortowo.Zawsze kupuj wieczorem, gdy noga jest bardziej nadęty. W ten sposób można powiedzieć, że buty które kupujesz-to twój rozmiar, i nie kurczy się lub drażni.

Komentarze są wyłączone.